Niesamowity dron za 858 429 PLN , lepszy od tych, które kosztują 5999 PLN
Robert Wańtuch,
Czas czytania: 3 minuty
Ta technologiczna nowość to najbardziej prosty i niedrogi dron na rynku, realizujący marzenie każdego cPLNowieka: swobodnie latać, badając nieznany świat. W roku jest on dostępny w promocyjnej cenie z 50% rabatem.

Nigdy nie mamy dość szukania najlepszych sposobów, aby zapisać swoje niesamowite przygody, aby móc się nimi podzielić ze swoimi klientami i znajomymi w sieciach społecznościowych. W przesPLNości eksperymentowaliśmy z dronami, ale do tej pory zawsze wydawały nam się zbyt skomplikowane, za słabo wyposażone i zbyt kruche, aby można było je zapakować. Dron XTactical całkowicie zmienił sposób, w jaki zapisujemy podróże, dzięki czemu możemy wykonywać profesjonalnej filmy wideo w dwa razy krótszym czasie!

Najlepszy Dron dla Początkujących
Dron XTactical to precyzyjnie zaprojektowany dron, specjalnie zaprojektowany, aby latanie nim było łatwe, lot w zamkniętych pomieszczeniach był doskonały, a nagrywanie zawsze aktywne, kiedy jesteś w akcji. Jest silny, prosty w obsłudze, może wysyłać zdjęcia i filmy w transmisji strumieniowej HD i nagrywać je na twój telefon.

Najlepszą jego zaletą jest cena. Osobiście uważam, że to naprawdę może być pierwszy dron o wysokiej jakości, dostępny na każdą kieszeń!

Pomimo swojej niskiej ceny, jest zaprojektowany z wyjątkową precyzją przez dwóch niemieckich inżynierów, będących pasjonatami bezzałogowych maszyn latających, którzy oferują tę cenę tylko jako promoție.
"Widzieliśmy drony wszystkich rodzajów, od jednego w najniższej cenie do najdroższego, ale wszystkie są za duże, ciężkie i trudne w użyciu.

Jedynym powodem, dla którego drony są takie drogie, to ich marka.

Stworzyliśmy XTactical Drone, aby wypuścić na rynek pierwszy lekki, tani i dostępny dron na całym świecie. Jeśli nigdy nie lataliście dronem, XTactical Drone jest świetny na początek!"

- Paul Archer, założyciel XTactical Drone
Po tym, słynny obecnie XTqctical Drone został stworzony.
Dlaczego XTactical Drone to najlepszy wybór?
Oprócz jego niezrównanej wewnętrznej konstrukcji, XTactical Drone jest wyposażony w funkcje, których nie posiada żaden inny dron:

Start i lądowanie za pomocą 1 kliknięcia

Nawet dla dziecka jest to bardzo łatwe, nawet jeśli nie miało ono wcześniej drona.

Mały, lekki, odporny na wiatr, nigdy nie traci zasięgu

Daje niesamowite doświadczenie stabilnego lotu, gdziekolwiek jesteś, nie ryzykując utraty urządzenia i straty pieniędzy przez utratę sygnału, jak to się zdarza z innymi dronami.

Ultra HD kamera dla maksymalnej rozdzielczości obrazu

Zdjęcia zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości dla zapamiętania Twoich niezapomnianych chwil. XTactical Drone jest również używany przez znanych wpływowych influencerów na Instagramie do zarabiania pieniędzy i podróżowania za darmo w najlepszych hotelach na świecie.

Jego jakość jest taka sama, jak drona w cenie 5999 PLN, ale jest 15 razy tańszy.

Kosztuje 1/15 ceny drona, sprzedawanego przez duże korporacje, oferując taką samą jakość! Jest to idealny dron dla początkujących, będzie również doskonałym prezentem dla twojego dziecka, wnuka lub dla twojego ojca!
Jak poprawić swoje życie?
Możesz używać XTactical Drone samemu, latać gdziekolwiek i cieszyć się niesamowitym uczuciem latania jak samolot i oglądania świata z perspektywy, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczałeś.

Można również używać go z przyjaciółmi, aby stać się prawdziwym poszukiwaczem przygód, jak Bear Grylls, i spojrzeć na świat z nowych punktów widzenia i perspektyw! Od szczytów gór aż do dna jaskiń!  

"Być może, nie jesteś w stanie wspiąć się na Mount Everest, ale nadal możesz cieszyć się pięknym widokiem z jego szczytu, dzięki pracy tego drona!"

Kiedy będziesz go używać z przyjaciółmi, ten dron sprawi, że poczujesz się prawdziwym innowatorem twojej grupy.

Podczas gdy inni będą filmować wszystko ze standardowego punktu widzenia, dzięki XTactical Drone można wykorzystywać najnowsze ujęcia i przemieniać zwykłe dni w niezapomniane chwile. To jest magia XTactical Drone!
Przygotuj się na zrobienie najbardziej niesamowitych fotek w życiu, już w czasie swojej kolejnej podróży!

To jest magia XTactical Drone!

Jak korzystać z XTactical Drone?

Konfiguracja XTactical Drone zajmuje mniej niż minutę! 
#1 Zeskanuj kod QR i zainstaluj kompatybilną aplikację na dowolny telefon
#2 Włóż baterię, włącz drona i otwórz aplikację
#3 Przygotuj się na to, że XTactical Drone wystartuje, po prostu dotykając przycisku!
To wszystko! Można od razu zacząć korzystać z XTactical Drone i robić zdjęcia i filmy z niesamowitych ujęć, które zachwycą twoich znajomych!
Ile kosztuje XTactical Drone?
W przeciwieństwie do wszystkich innych dronów, które są sprzedawane w cenie nie mniejszej, niż 5999 PLN, XTactical Drone obecnie kosztuje tylko 429 PLN z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Możesz wykorzystać ofertę promocyjną, dzięki której można nabyć xTacticalDrone ze zniżką 50%, wypełniając ten formularz.

Zachęcamy do skorzystania z PROMOCJI online za połowę ceny, którą firma oferuje tylko dla polskich klientów przez ograniczony okres czasu!
Jak zamówić XTactical Drone?
Teraz, kiedy ty takze znasz tego drona, dowiedz się, jak można go otrzymać (jeśli jest nadal dostępny)
 1. Zamów XTactical Drone, wypełniając ten formularz
 2. Pobierz aplikację (zgodną z systemem Android i iOS) i połącz go z dronem.
 3. Zacznij robić niesamowite zdjęcia i filmy!
To tak proste.
PROMOCJA : XTactical Drone jest dostępny w Polsce przez ograniczony okres czasu! Spiesz się, oferta wygasa wkrótce!
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

Nie martw się! Poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa naszych klientów! Nasi kurierzy zmieniają maski i rękawiczki co 2 godziny. Dostawa paczki i odbiór gotówki odbywa się w sposób bezkontaktowy.

Wypełnij formularz

XTactical Drone (858 429 PLN )